Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Семенівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04358589) був реорганізований і увійшов до складу Студениківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Протиепідемічні заходи.

Сьогодні, 06.06.2020 року, відбулося засідання Баришівської районної комісії з

питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 на території сіл Семенівка та Леляки Баришівського району, а саме: пройшли ПЛР-тести – 99 осіб, з них лабораторно підтверджених випадків – 18, негативних результатів - 47. Негативної динаміки хворих не спостерігається, всі хворі знаходяться в задовільному стані. 

В зв‘язку з даною ситуацією прийнято ряд важливих рішень щодо зняття послаблення протиепідемічних заходів та введення обмеження на території Семенівської сільської ради. 

Всі служби працюють в екстреному режимі, створюються контрольно-пропускні пункти на в’їзді та виїзді на/з території сіл Семенівка та Леляки Баришівського району Київської області, проводитимуться тестування всіх бажаючих ПЛР-тестами, інформується населення про проведення протиепідемічних заходів.

Обмежувальні заходи на території сіл Леляки, Семенівка Баришівського району Київської області введено з 06.06.2020 по 19.06.2020.

 


Розпорядження сільського голови.Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *